Приключи разследването срещу Алвеш
Съдът в Барселона приключи разследването по случая на бившия футболист на "блаугранас" и бразилски национал Дани Алвеш, обвинен в изнасилване на момиче в нощен клуб. Това съобщава Footmercato.
Съобщава се, че съдебното разбирателство трябва да започне скоро, след което ще бъде взето решение срещу бразилския играч. Подчертава се, че на обвинението и защитата са дадени пет дни да се подготвят за този етап от процеса. Всяка страна трябва да представи своята версия за събитията, довели до разследването на Алвеш.
Припомняме, че Алвеш е в ареста в каталунски затвор повече от шест месеца. През януари той бе обвинен в изнасилване на 23-годишно момиче в нощен клуб Sutton в Барселона.
- Барселона на крачка от титлата след победа над Осасуна
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- Барса може да привлече бразилец вместо Бастони
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
- Барселона търси алтернативи на Алварес, Жоао Педро и Лаутаро в списъка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]