Федерацията на Швеция: Няма да забравим жертвите
Шведската футболна федерация (SvFF) изрази думи на подкрепа към близките на двамата шведски граждани, които бяха убити вчера, 16 октомври, в Брюксел.
"Шведският футбол е в траур. Вчера загубихме трагично двама фенове на "синьо-жълтите", които бяха в Брюксел, за да направят това, което трябва да бъде дадено - да подкрепят нашия шведски национален отбор. Мислите ни са за всички близки на жертвите. Мислим и за всички вас, феновете в Брюксел. Знаем, че сте били уплашени и притеснени. Но вие запазихте спокойствие и последвахте инструкциите, идващи от високоговорителите. Никога няма да забравим тези, които станаха жертва на тази безмилостна атака. Грижете се един за друг“, се казва в официалния акаунт на SvFF в социалната мрежа X (бивш Twitter).
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Бившата на Пайе го обвини в насилие
- Роналдо и Джорджина се сбогуват с дома на мечтите си, преди още да се нанесат
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]