Лестър обяви, че Шекспир се лекува от рак
Бившият мениджър на Лестър Сити Крейг Шекспир е диагностициран с рак.
След като спечели титлата във Висшата лига като асистент през 2016 г., Шекспир пое Лестър през 2017 г., поемайки "лисиците" след уволнението на Клаудио Раниери.
В този кратък период като временен работник Шекспир спаси Лестър от изпадане от Висшата лига и също така достигна четвъртфиналите на Шампионска лига.
Шекспир прекара общо три отделни периода в Лестър, след като напусна "Кинг Пауър" с Дийн Смит по-рано тази година, когато "лисиците" изпаднаха в Чемпиъншип.
Бившият клуб на Шекспир обяви в четвъртък, че 59-годишният специалист е подложен на лечение, след като е бил диагностициран с рак.
"Крейг е много благодарен за всички добри пожелания, които получи, и за уединението, което бе осигурено на него и семейството му в този труден момент“, се казва в изявление на Лестър.
- Формула 1 разкри посланието на кърпата за Антонели
- Трагедия преди контролата на Португалия: фен почина от сърдечен арест
- Тежки обвинения срещу Дейвид Съливан след разследване на BBC и The Times
- Тръмп бе освиркан по време на финала в НБА, но отрече негативната реакция
- Добри новини за Ериксен: Датчанинът е в съзнание след инцидента срещу Украйна
- Специален мач на Мондиал 2026 предизвика напрежение между ФИФА, Иран и Египет
- Хамес поправи гафа си: изпрати лично съобщение на дъщерята на президента на Колумбия
- Скандал в Колумбия: Хамес е обвинен, че е пренебрегнал дъщерята на президента
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]