Съд в Ел Ей издаде заповед за арест на Стъридж
Съдът в Лос Анджелис издаде заповед за арест на бившия нападател на Ливърпул Даниъл Стъридж. Той е заподозрян в това, че не е платил награда на мъжа, намерил кучето му.
През 2019 година Стъридж публично предложи парична награда на човека, който намери кучето му. Померанът на играча бе изчезнал от дома му в Лос Анджелис, но по-късно бе върнато на собственика от Фостър Уошингтън. За връщането на животното мъжът е трябвало да получи награда от 30 хиляди долара.
През декември 2021 година съд в Лос Анджелис нареди Стъридж да плати на Уошингтън обещаната сума, но той все още не е изпълнил това решение. В резултат на това съдът издаде заповед за задържането му.
34-годишният Стъридж игра за Манчестър Сити, Челси, Болтън, Уест Бромич, Трабзонспор и Пърт Глори по време на своята кариера.
Между 2011 и 2017 година нападателят беше национал на Англия, като изигра 26 мача и реализира 8 попадения.
- Сър Алекс е приет в болница преди дербито с Ливърпул
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
- Генерал бе отстранен след прелитане на изтребители над футболен мач
- Мудрик обжалва наказанието си в CAS, дата за изслушване още няма
- Четиригодишно наказание за Мудрик, делото вече е в CAS
- 13 мача наказание за вратаря на Сарагоса след удар в лицето на съперник
- Съдия на УЕФА арестуван в Англия по подозрение в посегателство
- Крис Хютън разкри, че е преборил рак на простатата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]