Фаджоли призна, че е залагал на футболни мачове
Полузащитникът на Ювентус Николо Фаджоли призна, че е залагал на футболни мачове, но не и на тези на настоящите и бившите си клубове.
Фаджоли е разследван от прокуратурата в Торино за предполагаеми залагания чрез незаконни онлайн платформи. Това доведе до спортно разследване от Италианската футболна федерация и 22-годишният играч може да бъде отстранен от футбола за три години, ако бъде признат за виновен, а също така и да плати глоба от 25 000 евро.
Фаджоли вече е бил разпитан от следователите, като, неговите адвокати подчертават, че той никога не е залагал на мачовете на отборите, за които е играл. Те също така отбелязват, че футболистът има пристрастеност към игрите, поради което започва активно да играе покер в ранна възраст.
- Джузепе Роси: Любопитен съм да видя Роналдо като актьор
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Бившата на Пайе го обвини в насилие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]