Стоичков и Бербатов се снимат във филм
Димитър Бербатов и Христо Стоичков ще получат покани за участие в нов български филм. Проектът Дъ Дерби, е на актьора Георги Стайков. Именно с тази лента той ще дебютира като сценарист и режисьор. Въпросният филм ще бъде с футболен сюжет и това отваря място за малки роли на мегазвездата на българския футбол и нападателя на Манчестър Юнайтед.
"Има една роля за Бербатов и смятаме да го поканим. Той се появява на финала за малко. Има вражда между два отбора и той е нает е от единия тим и трябва да бие важна дузпа. Какво се случва по-натам няма да издам. Мислим героят му да е от Турция, ще се казва Казанджа", заяви Георги Стайков, който нашумя с ролята си в Мисия Лондон. "Ще поканим и Ицо Стоичков. Камата ще играе себе си", разкри режисьора в интервю за "Слава".
- Евра: Луис Енрике е мечтаният треньор за Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед осъществи контакт с цел, която би могла да замени Каземиро
- Гуардиола: Сити е готов за силен финал на сезона
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед се оплакаха от обидни публикации на AI бота Grok
- Манчестър Юнайтед няма намерение да продава Амад Диало
- Манчестър Юнайтед набеляза Маркъс Таверние – Борнемут може да го продаде за 40 млн. паунда
- Ман Юнайтед постави цена на Онана преди летния трансферен прозорец
- Ман Юнайтед рискува да изпусне две трансферни цели без място в ШЛ
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]