Има нови обвиняеми по делото "Рубиалес"
Станаха известни имената на нови обвиняеми по делото на бившия президент на Кралската испанска футболна федерация Луис Рубиалес, който целуна футболистката Джени Ермосо след финала на Световното първенство за жени миналото лято. Това съобщава Marca.
Съобщава се, че по това наказателно дело е променен процесуалният статус на бившия треньор на женския национален отбор на Испания Хорхе Вилда и директора на националния отбор Албер Луке. Ако преди те са били привлечени по делото като свидетели, сега съдията от Националния съд им е дал статут на обвиняеми.
Според източника Вилда и Луке са оказвали натиск върху Ермосо, опитвайки се да я накарат публично да оправдае Рубиалес, който я целуна по устните на церемонията по награждаването след спечелването на Световното първенство за жени. Отбелязва се, че по искане на Рубиалес мъжете са дошли в Ибиса, където са оказали натиск върху футболиста.
- Джузепе Роси: Любопитен съм да видя Роналдо като актьор
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Бившата на Пайе го обвини в насилие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]