Шефилд Юнайтед потвърди за смъртта на футболистка
Футболният клуб Шефилд Юнайтед обяви смъртта на футболистката Мади Кюсак. Момичето почина на 20 септември, сряда.
"Това е сърцераздирателна новина за всички в "Брамъл Лейн". Мади бе в уникалната позиция да бъде част от редица отбори на Шефилд Юнайтед и бе популярна сред всички, с които влезе в контакт. Нейната личност и професионализъм я правеха чест за семейството й - тя ще липсва за съжаление. Докато приемаме новината и продължаваме напред, клубът ще предложи максимална подкрепа на семейството, приятелите и колегите на Мади“, цитира пресслужбата на клуба думите на генералния директор Стивън Бетис.
27-годишната Мади е играч на женския отбор от 2019 г. и е била ръководител на маркетинга на футболния клуб. Кюсак достигна границата от 100 мача за женския отбор на Шефилд Юнайтед през миналия сезон.
- Бивш играч от НБА беше арестуван за над 30-и път в живота си
- Аржентински депутат защити националния отбор от обвиненията в расизъм
- Фен на Тигре беше прострелян след победата над Насионал в Южноамериканската купа
- Розалия се извини след скандала около публикацията си след финала на Мондиал 2026
- Почина бащата на Маурицио Сари
- Спортният журналист Лука Еспозито е убит в Южна Италия
- Президентът на футболната федерация на Кюрасао подаде оставка заради онкологично заболяване
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]