Фалшиви билети може да са причинили трагедията в Салвадор
Тази вечер в столицата на Салвадор се разигра трагедия по време на един от мачовете от местното първенство. На стадион "Кускатлан" настъпиха безредици сред феновете по време на срещата на отборите на Алианц и ФАС в четвъртфиналите на финалната част на турнира. Фалшиви билети може да са причината за трагедията, съобщава Readovka.
Полицията не пусна фенове с фалшиви билети. В резултат на това органите на реда използваха сълзотворен газ, след което започна блъсканица и паника.
Най-малко 100 души в момента са в болници, а други 500 са ранени.
По последни данни вече се знае за 12 загинали вследствие на инцидента.
Прокуратурата вече е започнала разследване в тесен контакт с двата клуба. Всички аварийни екипи на кметството работят за опазване живота на гражданите.
- Формула 1 разкри посланието на кърпата за Антонели
- Трагедия преди контролата на Португалия: фен почина от сърдечен арест
- Тежки обвинения срещу Дейвид Съливан след разследване на BBC и The Times
- Тръмп бе освиркан по време на финала в НБА, но отрече негативната реакция
- Добри новини за Ериксен: Датчанинът е в съзнание след инцидента срещу Украйна
- Специален мач на Мондиал 2026 предизвика напрежение между ФИФА, Иран и Египет
- Хамес поправи гафа си: изпрати лично съобщение на дъщерята на президента на Колумбия
- Скандал в Колумбия: Хамес е обвинен, че е пренебрегнал дъщерята на президента
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]