Майката на Роналдо реагира на слуховете за Джорджина
Мария Долорес Авейро, която е майка на нападателя на Ал-Насър Кристиано Роналдо, реагира на слуховете, че футболистът може да се раздели с приятелката си Джорджина Родригес.
"Всичко това е лъжа. Всички двойки се карат, така че всичко е лъжа“, заяви Авейро.
Припомняме, по-рано в медиите се появиха думи, приписвани на Роналдо, че Джорджина започнала да дразни половинката си, като прекарвала много време в търговски центрове и харчела много пари. По-късно Роналдо публикува своя снимка с Родригес, написвайки: "Добре дошла любов“.
Роналдо и Джорджина не са женени, въпреки че двойката има няколко деца заедно.
През настоящия сезон от шампионата на Саудитска Арабия Роналдо изигра 13 мача, в които отбеляза 12 гола и направи две асистенции.
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
- YouTube звезда стана съсобственик на клуб – мечтае за Висшата лига
- Дончич празнува рождения си ден с Джокович след победата на Лейкърс
- Тръмп за Иран и Мондиал 2026: Не ме интересува дали ще участват
- Напрежение в Барселона: фенове счупиха стъклото на автобуса на Атлетико
- Загадъчната красавица от трибуните на „Сан Сиро“ подлуди социалните мрежи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]