Колумбийски национал не се призна за виновен по дело за домашно насилие
Футболистът на Бока Хуниорс и националния отбор на Колумбия Себастиан Вила пледира невинен по обвинения в домашно насилие по време на съдебно заседание, съобщава Clarin.
Последното заседание преди повдигането на обвинението се проведе в понеделник в Буенос Айрес. Даниела Кортес, бившата приятелка на 26-годишния полузащитник, обвинява играча за нападение през април 2020 г., докато живееха в Канинг, провинция Буенос Айрес, по време на пандемията от коронавирус. Ден след инцидента Кортес публикува снимки от побоищата в акаунта си в Туитър. В момента жената живее в Меделин.
"Не съм направил това, за което ме обвиняват“, заяви футболистът по време на заседанието.
- Формула 1 разкри посланието на кърпата за Антонели
- Трагедия преди контролата на Португалия: фен почина от сърдечен арест
- Тежки обвинения срещу Дейвид Съливан след разследване на BBC и The Times
- Тръмп бе освиркан по време на финала в НБА, но отрече негативната реакция
- Добри новини за Ериксен: Датчанинът е в съзнание след инцидента срещу Украйна
- Специален мач на Мондиал 2026 предизвика напрежение между ФИФА, Иран и Египет
- Хамес поправи гафа си: изпрати лично съобщение на дъщерята на президента на Колумбия
- Скандал в Колумбия: Хамес е обвинен, че е пренебрегнал дъщерята на президента
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]