Балотели: Не съм свързан с мафията
Марио Балотели е „удивен и разочарован" от появилата се информация в италианските медии, че е имал връзка с членове на организираната престъпност в Неапол. Както е известно, вчера пресата на Апенините публикува част от полицейски доклад, от който става ясно, че през юни миналата година нападателят на Манчестър Сити се е разхождал в квартала където се подвизават представители на неаполитанската мафия, а водачи на играча в този ден са били Салваторе Силвестри от клана Ло Русо и Баджо Еспозито от клана Сцисионисти.
„Нямах абсолютно никаква представа какви са тези хора. Този ден с в Неапол имаше много хора около мен. Удивен и разочарован съм, особено относно ефекта, който може да окаже върху семейството ми тази информация", заяви Балотели за RAI.
- Холанд: Сблъсъкът с Арсенал е като финал за титлата
- Ман Сити ще потопи Арсенал в Манчестър
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гуардиола: Второто полувреме бе решаващо, Сити изглежда по-свеж без ШЛ
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]