Арестуваха капитан на отбор от Серия В
Винченцо Де Лигуори, капитан на Ночерино - отбор, който получи правото от следващия сезон да играе в Серия В се оказа в ареста. Полузащитника на тима от Кампания бе задържан късно снощи в хода на полицейска операция, която проведе отдела за борба с наркотиците в град Санта Мария Купуа Ветере. Заедно с него бе арестуван и Клаудио Риси, играч на Казертана (Серия D).
Двамата, заедно с Гудо Бруно, който е ръководител на младежкия сектор в друг футболен клуб - Изола Лири калчо бяха обвинени в притежаването на синтетични наркотици.
В хода операцията бяха задържани общо 33 човека, които в момента се намират в ареста. Засега се оказа, че арестуваните купували наркотиците в градчето Кастел Волтурно и ги препродавали заедно с принадлежности за употребата им.
- Формула 1 разкри посланието на кърпата за Антонели
- Трагедия преди контролата на Португалия: фен почина от сърдечен арест
- Тежки обвинения срещу Дейвид Съливан след разследване на BBC и The Times
- Тръмп бе освиркан по време на финала в НБА, но отрече негативната реакция
- Добри новини за Ериксен: Датчанинът е в съзнание след инцидента срещу Украйна
- Специален мач на Мондиал 2026 предизвика напрежение между ФИФА, Иран и Египет
- Хамес поправи гафа си: изпрати лично съобщение на дъщерята на президента на Колумбия
- Скандал в Колумбия: Хамес е обвинен, че е пренебрегнал дъщерята на президента
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]