Вратар почина след спасяване на дузпа
В Белгия, по време на мач между аматьорските клубове Винкел Шпорт и Вестросебек, 25-годишният вратар Арне Еспил се почувствал зле и припадна на терена.
Вратарят на Винкел Шпорт спаси дузпата, но веднага след това падна на тревата. Играта веднага беше спряна. Футболистът получи първа помощ на терена, включително използването на дефибрилатор. Въпреки това на път за болницата младият вратар почина. Причината за смъртта на Еспил се установява.
"Това е трагедия и шок за нас. Арне бе в клуба през целия си живот, бе много харесван. Той беше страхотен човек, винаги приятелски настроен и готов да помогне. Това е наистина тежък удар. Преди всичко за неговото семейство, както и за всички на", заяви спортният директор на Винкел Шпорт.
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
- Илия Топурия получава собствен документален сериал преди историческа UFC битка
- Фенове на Копенхаген обявиха бойкот заради McDonald’s на стадиона
- Глоба за Пике след скандал с арбитър в мач на Андора
- Абрамович създава нов фонд
- Румънската федерация: Луческу остава вечна легенда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]