Роналдо не може да намери готвач
Нападателят на Ал-Насър Кристиано Роналдо е имал трудности при наемането на готвач, който да готви за него и семейството му в дома му, съобщава Correio da Manha.
Според източника, някои от свободните места в къщата му вече са заети, но позицията на главния готвач остава свободна. Като причина се посочват изискванията на Роналдо и неговата партньорка, испанският модел Джорджина Родригес, които обръщат внимание на способността им да готвят традиционни португалски ястия, както и по-интернационални ястия като суши.
Припомняме, че Роналдо подписа договор с Ал-Наср в последните дни на декември 2022 г. Според журналисти 37-годишният португалец ще получава около 200 милиона евро на сезон, а споразумението му с клуба е за 2.5 години.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]