Катар ще постави Португалия в черен списък
Властите на Катар ще поставят Португалия в черния списък след края на Световното първенство заради изявленията на президента на страната Марсело Ребело де Соуза и премиера Антониу Коща.
Припомняме, че Де Соуза направи изявление за човешките права на конференция в Доха, в кулоарите на мача между Португалия и Гана. Въпреки че тези думи бяха доста меки, правителството на Катар вече разгледа предишните изявления на лидерите на страната, след което португалският посланик в страната бе извикан при вицепремиера на Катар.
Черният списък може да има политически и икономически последици и да засегне движението на хора между двете страни. Съобщава се също, че Катар не харесва публичните критики от страна на Дания, Германия и Франция.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]