Грийнууд отново наруши гаранцията
Нападателят на Манчестър Юнайтед Мейсън Грийнууд, който е обвинен в изнасилване, отново наруши условията за освобождаването си под гаранция, според Daily Mail.
На Грийнууд няколко пъти бе отказана гаранция, но съдът го освободи след молба на адвокатите му. В същото време на спортиста бе забранено да контактува с жертвата си. Той се опита да се свърже с нея през октомври.
Този път от банковата сметка на играча е платена онлайн покупка, която е доставена на адреса на жертвата.
Припомняме, че Грийнууд бе арестуван през януари тази година след обвинения от бившата му приятелка Хариет Робсън, която публикува видео и снимка на побой, както и аудио, в което тя е принуждавана да прави секс. След това нападателят прекара три дни в ареста.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]