Фен загина в резултат на събитията в мача на Бока Хуниорс
Фен загина пред стадион "Хуан Кармело Серильо" в Ла Плата, Аржентина, когато полицията използва сълзотворен газ по време на мач между Химнасия е Есгрима и Бока Хуниорс, който бе прекратен девет минути след началото. Това съобщава TyC Sports.
Според източника фенът, вече е идентифициран - това е 57-годишният Сесар Регейро, който почина на път за болницата от сърдечен арест в резултат на събитията, случили се в непосредствена близост до стадиона.
Припомняме, че срещата бе прекъсната и след това отменена заради действията на полицията, която започна да стреля по феновете с гумени куршуми и използва сълзотворен газ на входа на стадиона срещу тълпата от хора, които държаха в ръцете си билети за мача. В резултат на действията на органите на реда сълзотворен газ попадна в чашата на стадиона, а главният съдия на срещата реши да изведе отборите от терена.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]