Съд отклони иска срещу Роналдо
Американски съд отхвърли иска срещу 37-годишния нападател на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо, според който португалецът трябваше да плати допълнителна сума пари, след като плати на Катрин Майорга 357 000 евро за мълчание. По-рано момичето каза, че португалецът я е изнасилил през 2009 г. Това съобщава Sky Sports.
Американският окръжен съдия Дженифър Дорси отхвърли иска, с който се иска допълнително плащане, което може да достигне милиони долари, съобщава източникът. Съдията съобщи в решението си от 42 страници, че делото е напълно прекратено без възможност за възобновяване.
Самият Роналдо преди това не отричаше връзка с Майорга, но твърдеше, че не е имало изнасилване и всичко това е направено в името на пиар за негова сметка.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]