Задържаха Екълстоун за незаконно носене на оръжие
Бившият собственик на Формула 1 Бърни Екълстоун бе арестуван на летище Виракопос, Сао Пауло, за незаконно носене на оръжие, съобщава Reuters.
Оръжието е открито, докато чантата на бившия бос е преминавала през скенера на охраната. Той се готвеше да се качи на частен полет до Швейцария. Съобщава се, че намереното оръжие е пистолет.
Признавайки, че пистолетът е негов, 91-годишният Екълстоун заяви, че не знае за присъствието му в багажа. Екълстоун плати гаранция и му бе позволено да завърши пътуването си до Швейцария.
По-рано Екълстоун говори за разширяване на шампионата чрез увеличаване на броя на Гран при в САЩ. През 2023 г. в тази страна ще се проведат три състезания.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]