Тъжна вест: Бивш нападател на Лудогорец почина на 29 години
Бившият футболист на Лудогорец Джоди Лукоки изненадващо почина на 29-годишна възраст. Новината беше обявена от световните медии, но за момента няма информация за причината за смъртта му. Тъжната вест бе потвърдена и от тима, в който се подвизава за последно - Твенте.
Лукоки игра за Лудогорец в периода 2015-20 г. Той стана четирикратен шампион на България и двукратен носител на суперкупата на страната. За този период записа с екипа на разградчани 157 мача и отбеляза 30 гола във всички турнири. Лукоки беше считан за един от най-добрите нападатели, играли в нашето първенство.
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
1018
КОМЕНТАРИ
09.05.2022 в 22:03
Ужас, толкова млад!