Сколари: Аз съобщих на Роналдо за смъртта на баща му
Бившият селекционер на Португалия Луис Фелипе Сколари разкри как е казал на нападателя Кристиано Роналдо за смъртта на баща му.
"Беше изключително трудно да съобщим новината. Тогава се сближихме с Кристиано. Уведомих Роналдо за смъртта на баща му преди мача с Русия. Бях тъжен, но тази ситуация ни сближи. Той ме помоли да излезее на терена и направи страхотен мач“, заяви Сколари.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
461
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]