Роналдо е първият с 400 млн. последователи в Instagram
Нападателят на Манчестър Юнайтед и Португалия Кристиано Роналдо стана първият човек, който достигна 400 милиона последователи в Instagram. Преди това нито един потребител на социалната мрежа нямаше такива показатели.
Моделът Кайли Дженър (308 милиона) и нападателят на Пари Сен Жермен Лионел Меси (306 милиона) също са сред най-следените хора в Instagram.
Само профилът на самата платформа Instagram има повече последователи от Кристиано Роналдо (469 милиона).
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]