Приятелката на Гринууд наруши мълчанието си
18-годишната студентка и приятелка на нападателя на Манчестър Юнайтед Мейсън Гринууд - Хариет Робсън, която обвини футболиста в побой, изнасилване и отправяне на смъртни заплахи, наруши мълчанието си.
Предполагаемата жертва снощи публикува в Instagram: "Благодарна съм на всички, които изпратиха съобщения за подкрепа и насърчение – благодаря.
Последните няколко дни бяха много трудни и си вземам почивка от социалните медии, докато полицията провежда разследванията си".
20-годишният нападател Гринууд беше арестуван за първи път по подозрение за изнасилване и побой в неделя.
Той прекара три нощи, разпитван от полицията, след като бе повторно арестуван по подозрение за сексуално насилие и заплахи за убийство.
- Хьойлунд: Вече официално съм играч на Наполи
- Наполи е длъжен да откупи Хьойлунд
- Гари Невил: Истинското изпитание за Майкъл Карик тепърва започва
- Ман Юнайтед изпрати сезона на „Олд Трафорд“ с победа над Нотингам Форест
- Майкъл Карик иска още по-голям прогрес от Манчестър Юнайтед
- Дейвид Бекъм стана първият британски спортист милиардер
- Рио посочи двама халфa, които Ман Юнайтед трябва да привлече
- Бруно Фернандеш: Деклан Райс е създаден за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]