Сърцето на 28-годишен спря по време на мач
Халфът на норвежкия Согндал Емил Палсон получи сърдечна недостатъчност по време на мача, съобщава TV2.
Инцидентът е станал по време на срещата от втора дивизия на Норвегия между отборите Согндал и Щьордалс-Блинк. В 12-ата минута на срещата, без да взаимодейства със съперник, играчът падна на терена.
Оказа се, че 28-годишният исландец е със спряло сърце. Лекарите обаче предприеха незабавни действия и успяха да спасят футболиста. Палсон е лекуван в продължение на 11 минути, а по-късно е откаран в болницата.
Мачът бе отложен за неопределено време.
Припомняме, че на 30 октомври нападателят на Барселона Серхио Агуеро бе сменен в първото полувреме на срещата с Алавес заради тахикардия.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]