Артур попадна в автомобилна катастрофа
Полузащитникът на Ювентус Артур попадна в автомобилна катастрофа, която се случи сутринта на 22 септември в Торино, съобщава Football Italia.
Инцидентът на пътя не е довел до сериозни наранявания. Съобщава се, че футболистът не е инициатор на пътнотранспортното произшествие. Ферарито, което управлявал Артър, има повреди - десният фар е счупен. Самият футболист е посетил медицински център, където се е подложил на преглед.
Напомняме, че Артур се премести в Ювентус миналото лято от Барселона. Формално сумата на трансфера беше 72 милиона евро, но всъщност клубовете проведоха размяна, по време на която халфът Миралем Пянич тръгна в обратната посока. През миналия сезон Артур изигра 22 мача в италианската Серия А и вкара един гол.
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]