Стоичков осъди бизнесмен
Мегазвездата на българския футбол Христо Стоичков е осъдил бизнесмена Красимир Дачев за неимуществени вреди на стойност 25 000 лева, става ясно от справка по дело, заведено заради две интервюта в предаването "Тази сутрин" по бТВ от 2013 година.
Тогава Дачев обвини Камата, че участва в дървената мафия заедно с бившия депутат от ГЕРБ Емил Димитров, пише "24 часа".
Дачев трябва да плати и законната лихва от 18 октомври 2017 г., плюс разноски на стойност 2175 лева, от които 1000 държавна такса, 175 лева за експертиза и 1000 лева адвокатски хонорар.
Съдът отхвърля частта от разликата до 50 000 лева - частичен иск от 100 000 лева като неоснователен. Заради това Стоичков ще трябва да плати 700 лева на Дачев.
- Мюлер, Хумелс и Ян Зоммер придобиха 90% от акциите на Ещтрела Амадора
- Романо Флориани Мусолини дебютира за Лацио на стадиона, открит от прадядо му Бенито Мусолини
- Скандал в Бразилия: Депай показа централата на Коринтианс в пламъци в новия си клип
- Топката от „Ръката на Бог“ донесе 3,35 млн. долара на търг
- Най-добрата ни футболистка каза "да"
- Футболистът на Реал Спорт Клубе Кевин Кастро почина по време на приятелски мач
- Роналдиньо разкри как стана шампион на затворнически турнир и получи прасе за награда
- Започна съдебният процес срещу световния шампион по снукър Греъм Дот
696
КОМЕНТАРИ
18.07.2021 в 21:51
Човек трябва да внимава какво говори и не само в публичното пространство ! Или да има достатъчно пари за да си посрещне задълженията ! А за да е сигурен във фактите, трябва подобно на ББС да ги проврява чрез три независими източника. Е, ако парите , с които разполага са луди, тогава може всичко да си говори.