Мейтланд-Найлс попадна в ПТП
Полузащитникът на Арсенал Ансли Мейтланд-Найлс стана участник в голям пътен инцидент, съобщи The Athletic.
Инцидентът е станал на M25 около 6 часа сутринта британско време. Няколко автомобила са попаднали в катастрофата, а един се оказал извън пътя. На място са извикани спешни служби.
23-годишният футболист не е пострадал при инцидента. След случилото се лекарят на клуба на Арсенал се е обадил на Мейтланд-Найлс, за да се осведоми за здравето му.
През зимата Арсенал отдаде играча под наем на Уест Бром. Споразумението бе в сила до края на сезон 2020/2021.
Мейтланд-Найлс изигра 64 мача от Висшата лига за Арсенал (11 от тях през този сезон). Общо той записа 121 мача за лондончани от първия си дебют в отбора. Ансли дебютира в Шампионска лига срещу Галатасарай през декември 2014 г., когато бе на 17 години.
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
- Симеоне: Спокойствие, но без пасивност срещу Арсенал
- Артета: Ще бъдем като зверове срещу Атлетико
- Арсенал ще се класира за финала
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]