Доменек: Евра и Анелка са едни нахални и невъзпитани хора
Бившият старши треньор на Франция Раймон Доменек обвини защитникът на Манчестър Юнайтед Патрис Евра и звездата на Челси Никола Анелка за основните виновници за провала на „петлите" по време на Световното първенство по футбол. Както е известно, Франция отпадна още в груповата фаза на Мондиал 2010, а също така футболните запалянковци станаха свидетели на яростен скандал между играчи и треньор по време на една от тренировките след загубата от Мексико с 0:2.
„Станахме за посмешище пред целия свят. Ако е имало някакви лидери в отбора, аз не ги видях. Помислих си, че те са луди да вършат подобни неща. Но сега знам, че разсъждавах погрешно. Те добре знаеха какво правят. За мен те си остават едни нахални и невъзпитани хора", заяви Доменек за BFM.
- Нюкасъл ще превземе Олд Трафорд
- Зилиакус предложи на Ман Юнайтед спонсорски договор за 500 млн.
- Зиркзее желае трансфер в Рома
- Ясно е кога ще се завърне Бруно
- Ман Юнайтед се насочва към Галахър и Невеш
- Кийн: Радвам се, че Вила наказа Ман Юнайтед
- Аморим не желае панически покупки
- Емери: Роджърс е нашият герой
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]