Меси ще се ваксинира с китайска ваксина за Копа Америка
Нападателят на Барселона Лионел Меси ще бъде ваксиниран с китайската ваксина срещу коронавирус, за да участва в Копа Америка, която ще се проведе това лято през юни и юли в Колумбия и Аржентина, съобщи TV3.
Нападателят на каталунския клуб използва китайската версия на коронавирусната ваксина, която ще бъде доставена в Барселона специално за него. Южноамериканската конфедерация по футбол ще принуди не само всички играчи, които ще трябва да участват в предстоящия турнир, да се ваксинират, но и техническият персонал на щабовете на националните отбори, участващи в турнира.
По-рано нападателят на Барселона помогна за закупуването на 50 000 дози коронавирусни ваксини от Китай за футболистите от Южна Америка. Сделката стана факт чрез посредничеството на уругвайския президент Луис Лакал Поу.
- УЕФА е можела да изключи Барса от ШЛ
- Флик: Харесвам борбения дух на отбора си
- Араухо се завръща след Коледа
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
- Лапорта: Няма какво да кажем за мадридизма
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- Барселона проявява интерес към защитник на Астън Вила
- Валверде отрече да е получавал доклади, свързани с делото Негрейра
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]