Конъли нарушил карантината, правейки секс с жена
Нападателят на Брайтън Арън Конъли предизвика скандал, след като прави секс с жена.
Този инцидент се случи по-рано през март. Пренебрегвайки ограниченията за коронавирус и застрашавайки безопасността на съотборниците си, Конъли покани в дома си жена, с която влезе в интимни отношения.
Предполага се, че това е небрежна връзка - тази жена не е включена в кръга на домакинството на Аарон.
Може би никой не би разбрал за това, но актът бе записан на видео и сега 21-годишният ирландец, който печели по 1 милион паунда годишно е изправен пред последствия, според The Sun.
"Ние сме наясно с тази история и я приемаме изключително сериозно. Ще проведем вътрешно разследване и ще предприемем подходящи действия.
Клубът многократно е обяснявал на всички играчи и персонал необходимостта да се спазват карантинните мерки за поддържане на безопасността на тях и техните семейства", заяви говорител на "чайките".
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]