Изгониха Давидс при дебюта му като треньор на Оляненсе
Бившият полузащитник на Милан, Реал Мадрид и Холандия Едгар Давидс бе изгонен при дебюта си като треньор на португалския отбор Оляненсе. Новият отбор на Давидс играе в третата по сила дивизия на португалското първенство.
След мача с Луситану Евора, завършил при резултат 0: 0, на терена започна сбиване. Треньорите на отборите също се намесиха в конфликта между играчите. В крайна сметка Давидс получи червен картон, а неговият колега, който води противниковия отбор, получи жълт картон.
Давидс отказа да общува с журналисти след срещата.
Оляненсе е четвърти в своята група в третата дивизия, с 14 точки от осем мача.
- Формула 1 разкри посланието на кърпата за Антонели
- Трагедия преди контролата на Португалия: фен почина от сърдечен арест
- Тежки обвинения срещу Дейвид Съливан след разследване на BBC и The Times
- Тръмп бе освиркан по време на финала в НБА, но отрече негативната реакция
- Добри новини за Ериксен: Датчанинът е в съзнание след инцидента срещу Украйна
- Специален мач на Мондиал 2026 предизвика напрежение между ФИФА, Иран и Египет
- Хамес поправи гафа си: изпрати лично съобщение на дъщерята на президента на Колумбия
- Скандал в Колумбия: Хамес е обвинен, че е пренебрегнал дъщерята на президента
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]