22-годишен прекрати кариерата си заради рак
Футболистът на втория отбор на Брага Диого Казимиро преустанови кариерата си за неопределено време, съобщава официалният сайт на португалския клуб.
22-годишният спортист е бил принуден да предприеме такава стъпка, след като е бил диагностициран с лимфом, който е онкологично заболяване.
"Брага изразява пълната им подкрепа за Казимиро и обещава да не пести усилия в тази борба, която засяга всички “, се казва в изявлението на клуба.
- Бивш играч от НБА беше арестуван за над 30-и път в живота си
- Аржентински депутат защити националния отбор от обвиненията в расизъм
- Фен на Тигре беше прострелян след победата над Насионал в Южноамериканската купа
- Розалия се извини след скандала около публикацията си след финала на Мондиал 2026
- Почина бащата на Маурицио Сари
- Спортният журналист Лука Еспозито е убит в Южна Италия
- Президентът на футболната федерация на Кюрасао подаде оставка заради онкологично заболяване
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]