Съпругата на Герд Мюлер разказа за състоянието му
Съпругата на бившия легендарен нападател на германския национален отбор и Байерн Мюнхен Герд Мюлер разкри подробности от живота на съпруга си в навечерието на 75-ия му рожден ден.
"Той не яде почти нищо, преглъща с мъка, лежи в леглото почти 24 часа в денонощието и е буден само за няколко минути. Колко е хубаво, когато за миг отвори очи. Понякога може да сигнализира с "да“ и "не“.
Винаги е бил боец, винаги е бил смел, цял живот. Сега също. Затваря очи, дреме, рядко отваря уста, давам му пасирана храна. Той е спокоен и не мисля, че страда. Той бавно заспива", заяви съпругата на Мюлер.
Напомняме, че през 2015 г. Герд Мюлер се озова в старчески дом поради диагностицирана болест на Алцхаймер.
- Интер Маями придоби дял в компанията за хранителни добавки IM8
- Ромарио заведе новата си приятелка в Париж
- Борнемут отстрани Алекс Хименес след скандал с непълнолетно момиче
- Реал Мадрид потвърди травмата на Валверде, халфът пропуска Ел Класико
- Дани Алвеш събра 35 000 души като евангелски проповедник
- Легендата на световния баскетбол Хосе „Пикулин“ Ортис почина на 62 години
- Милиони фенове под въпрос: ТВ правата за Мондиал 2026 буксуват в Индия и Китай
- Сър Алекс е приет в болница преди дербито с Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]