Играч на Марсилия стана жертва на въоръжен грабеж
Френският полузащитник на Олимпик Марсилия Буна Сар стана жертва на въоръжен грабеж. Това съобщава изданието La Provence.
Докато футболистът се приготвяше за тренировки, в къщата му нахлуха четирима души, носещи маски и оръжие.
Сар бе принуден да даде всичките си бижута на разбойниците. Полицията вече започна разследване на инцидента.
По времето, когато престъпниците са проникнали в къщата, там се е намирала приятелката на футболиста. Момичето не е пострадало.
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
- Марсилия иска ненужен на Моуриньо защитник на Реал Мадрид
- Официално обявените трансфери в Европа за 15 юли
- Манчестър Юнайтед прибра над 10 милиона паунда от трансфера на Мейсън Грийнууд
- Грийнууд може да напусне Марсилия, Фенербахче и Атлетико Мадрид спорят за подписа му
- Атлетико Мадрид набеляза Мейсън Грийнууд за заместник на Хулиан Алварес
- Марсилия официално назначи Бруно Женезио за нов старши треньор
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]