Отрекоха, че Роналдо ще предоставя хотелите си на болници
Журналистът Ману Сайнц отрече информациите, че нападателят на Ювентус Кристиано Роналдо ще предостави хотелите си в Португалия за безплатни болници.
"Не е вярно, че Кристиано ще превърне хотелите си в Португалия в болници. Фалшиви новини", написа Сайнц.
Напомняме, че Роналдо реши да не се връща в Торино заради коронавируса, върлуващ в Италия, а също така и заради съотборника си Даниеле Ругани, който се разболя.
- Два гола на Хьойлунд помогнаха на Наполи да победи Ювентус
- Наполи ще запише трудна победа над Ювентус
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
207
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
А да се преоборудва хотел в болница.... все едно Мерцедес С класа в болид на Мерцедес от Ф1.... Приказки за деца....