Бивш служител на Барселона е обвинен в сексуален тормоз
Бивш физиотерапевт на Барселона е обвинен в сексуален тормоз.
Според El Periodico, инцидентът е станал през декември 2016 г. Тогава мъжът е работил като физиотерапевт и масажист на "Камп Ноу", а към него се е обърнала жена от клуба с оплаквания от болки в шията.
Лекарят казал на жената, че освен шията, трябва да прегледа и областта на бедрото, след което я накарала да свали бельото си и започнал да прави масаж. След това се върнал към масаж на врата, гръбначния стълб и шията, но едновременно с това я хванал за гърдите.
Фамилията на обвиняемия не е разкрита, името и инициалите са Jaume J.LL.
Прокурорът поиска присъда от седем години затвор и глоба от десет хиляди евро. Процесът бе насрочен за следващата седмица, но вероятно ще бъде отложен заради пандемията от коронавируса.
- Симеоне: Атлетико влиза в полуфиналите с увереност и вяра
- Карлес Пуйол избухна: Това не е футбол
- Атлетико показа характер и елиминира Барселона, за да стигне до полуфиналите
- Сересо към Барселона: Оплакванията за терена са празни приказки
- Рафиня към Барселона: Ще се борим до край, независимо къде играем
- Ямал преди реванша с Атлетико: Ще се борим до последната минута
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- УЕФА отхвърли жалбата на Барселона за съдийството срещу Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]