Роналдо: Майка ми е в стабилно състояние
Португалският нападател на Ювентус Кристиано Роналдо разказа за състоянието на майка си Долорес, която получи инсулт.
"Благодаря на всички за съобщенията в подкрепа на мама. В момента тя е в стабилно състояние в болницата. Моето семейство и аз благодарим на медицинския екип, който се грижи за нея. Моля ви да ни осигурите поверителност в момента", написа Роналдо в акаунта си в Туитър.
По-рано се съобщаваше, че 65-годишната Долорес е получила тежък инсулт, но хирургическата намеса на лекарите е предотвратила сериозни последици, които с този тип инсулт могат да се изразят в затруднено говорене и парализа.
Роналдо премина в Ювентус през лятото на 2018 година. Преди това Кристиано защитаваше цветовете на Реал Мадрид в продължение на девет години, а преди това игра за Манчестър Юнайтед и Спортинг, на който е възпитаник.
- Годеж в Индиън Уелс: №1 в света Арина Сабаленка каза „да“
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- Оливер Гласнер остана без книжка за шест месеца
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]