Обвиниха треньора на Майорка в расизъм към японски футболист
Треньорът на Майорка Дани Пасторе бе обвинен в извършване на расистки жест срещу халфа Такефус Кубо, който принадлежи на Реал Мадрид, по време на мача с Еспаньол (0: 1) през уикенда.
Кубо заграваше в края на терена по време на мача на испанския шампионат на 23-ия кръг с Еспаньол, а един от треньорите на Майорка Пасторе подсвирна и с жест привлече вниманието на японския футболист, така че той да завърши загрявката и да влезе в игра.
Кадри от този епизод бързо се разпространиха в мрежата и треньорът на Майорка бе обвинен в расизъм.
- Годеж в Индиън Уелс: №1 в света Арина Сабаленка каза „да“
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- Оливер Гласнер остана без книжка за шест месеца
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]