Арестуваха треньор -изнасилвач
Във Франция бе арестуван треньорът на младежкия отбор Манианвил, който участва на аматьорско ниво, съобщава Le Parisien.
Според източника, наставникът е обвинен в изнасилване, опит за изнасилване и сексуално посегателство върху няколко от своите възпитаници. Отбелязва се, че задържаният е тренирал тийнейджъри под 16 годишна възраст в продължение на много години и се е ползвал с уважение в клуба.
Към днешна дата са известни петима пострадали от ръцете му. Инцидентите са от 2016 и 2017 година. Съобщава се, че играчите на отбора са се отнасяли топло към треньора и често са посещавали къщата му, виждали са се и в гаража му. Някои от футболистите са оставали да спят в дома му.
- Джузепе Роси: Любопитен съм да видя Роналдо като актьор
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Бившата на Пайе го обвини в насилие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]