Играч на Рома пострада от хвърлена монета
Полузащитникът на Рома Лоренцо Пелегрини получи нараняване от монета, хвърлена от трибуните при гостуването на Истанбул, съобщават турски медии.
Пелегрини се готвеше да изпълни корнер, когато към него бе хвърлена монета от сектора с турски фенове. Тя удари футболиста в челото, което доведе до разкъсване и появата на кръв.
Футболистът бе принуден да отиде на линията за получаване на медицинска помощ. Реферът Овидиу Хацеган реши да спре играта по време на отсъствието на Пелегрини.
По-късно пресата съобщи, че местната полиция е задържала двама фенове, подозирайки ги за хвърляне на монета.
Полузащитникът, който се отчете с две асистенции, бе заменен в 71-ата минута от бившия играч на Инстанбул Дженгис Юндер.
Рома спечели с резултат 3: 0 и с 8 точки излезе на 2-ро място в таблицата на групата J, пред Истанбул, който има 7 точки. Лидер в квартета е Борусия Мьонхенгладбах с 8 точки.
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
- Трансферни цели: Манчестър Юнайтед търси трети полузащитник
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
- Рома отправи първа оферта за Алехандро Гарначо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]