Баркли отново се забърка в скандал
Полузащитникът на Челси Рос Баркли попадна в скандал, след като посети нощен клуб, съобщава Daily Mail.
Източникът твърди, че по време на паузата заради мачовете на националните отбори Баркли, който все още се възстановява от контузия на глезена е летял до Дубай.
Там полузащитникът посети нощен клуб и прекали с забавление. Намирайки се в състояние на опиянение, Рос се е държал изключително предизвикателно и е танцувал полугол.
Това не е първият път, когато Баркли се забърква в неприятен скандал. По-рано стана известно, че полицията глоби пияния играч за умишлено разпилян чипс в такси.
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Почина легенда на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]