УЕФА няма да наказва Ливърпул за банера с Ориги
Ливърпул няма да бъде наказан от УЕФА за обидния банер с нападателя Дивок Ориги в мача от Шампионска лига срещу Генк.
Преди въпросната среща феновете на "червените" окачиха банер на стадиона, който показва Ориги с неестествено увеличената си мъжественост.
Ливърпул веднага осъди действията на феновете си и също така каза, че банерът е премахнат преди началото на играта.
Може би именно поради оперативната реакция на "червените" знамето не се споменава в официалния доклад на делегатите на УЕФА.
По този начин УЕФА просто няма как да започне дисциплинарно дело срещу Ливърпул.
Напомняме, че "червените“ временно спряха достъпа на виновния фен до стадиона.
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
- Собослай: Не разбирам какво става
- Невил: Ливърпул се самоунищожи
- Салах избухна срещу Ливърпул и Слот
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
- Исак: Очаквах нивото ми да е по-високо
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]