Фенове на Олимпиакос нападнаха фенове на Байерн в Младежката Лига на УЕФА
Мачът от Младежката Лига на УЕФА между Олимпиакос и Байерн беше прекъснат в 84-ата минута заради безчинства на гръцките фенове, съобщава Daily Mail.
Според източника, група фенове от около 50 човека са нахлули на игрището и са нападнали немски фенове. Четирима души са ранени при нападението.
Мачът беше спрян за около 25 минути и след това възобновен. В останалите минути играчите и на двата отбора се наредиха около обиколката на централния кръг и просто си подаваха един към друг.
Олимпиакос е изправен пред сериозно наказание от УЕФА за поведението на феновете.
Иначе мачът завърши при резултат 4:0 за немски отбор.
- Джузепе Роси: Любопитен съм да видя Роналдо като актьор
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Бившата на Пайе го обвини в насилие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]