23-годишен загина след падане от шестия етаж
Аржентинският футболист Езекиел Есперон почина, след като падна от шестия етаж, съобщава The Sun. 23-годишният Есперон бе откаран в болница в Буенос Айрес, но не може да бъде спасен.
Трагедията е станала по време на парти около 3 сутринта на 6 октомври в квартал на Буенос Айрес. Футболистът се е намирал на балкона с приятелите си и се облегна на парапета, но той се е оказал незакрепен.
Есперон започва професионалната си кариера в аржентинския клуб Нюелс Олд Бойс. След това той се подвизаваше в Бразилия и Мексико. Последният му клуб бе мексиканския Атланта. Пресслужбата на мексиканския клубр изказа съболезнования на семейството на футболиста. Пресслужбата на Нюелс Олд Бойс също направи изявление.
Езекиел изигра 33 мача за Атланта във всички турнири.
- Алис Розенблум разказа за плашеща среща с най-големия си фен
- Melimtx впечатли последователите си с дръзка визия с гол гръб
- Лионел Меси разширява бизнес империята си с нова инвестиция в Барселона
- Ямал развя палестинско знаме по време на парада на Барса
- Почина легендарният австралийски тенисист Малкълм Андерсън
- Фенове на Барселона по погрешка замеряха с камъни автобуса на собствения си отбор
- Бащата на Ханзи Флик е починал часове преди Ел Класико
- Интер Маями придоби дял в компанията за хранителни добавки IM8
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]