Наказаха футболист за ухапване на съперник
Защитникът на Нюпорт Каунти Райън Инис, който е собственост на Кристъл Палас, няма да помогне на отбора си в следващите мачове.
Според Sky Sports 24-годишният футболист е дисквалифициран заради ухапване на противник и ще пропусне следващите пет срещи.
Инцидентът с участието на Инис се случи в домашния мач от Английската футболна лига с младежкия отбор на Уест Хем Юнайтед, който завърши с победа 5:4 за гостите. В края на срещата Райън ухапа противника, за което получи червен картон.
Първоначалното наказание на защитника бе за три мача.
Инис е възпитаник на Кристъл Палас и вече за десети път играе под наем, главно за отбори от долните лиги на Англия.
- Годеж в Индиън Уелс: №1 в света Арина Сабаленка каза „да“
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- Оливер Гласнер остана без книжка за шест месеца
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]