Арестуваха агента на Куртоа
Агентът на редица белгийски футболисти Кристоф Хенротай бе арестуван в Монако тази сутрин, 11 септември, съобщава Vrt.be.
Задържането на Хенротай се проведе в Монако. След това той бе разпитан. Също така в Лиеж полицията задържа мъж, който сътрудничи на него. Двамата са заподозрени в корупция и пране на пари по време на трансфери. Според разследването, Хенротай е можел успешно да се занимава с измама едновременно с няколко сделки.
Съобщава се, че задържането на Хенротай е свързано с претърсвания в Андерлехт и Футболната федерация на Белгия, извършени в края на април тази година. Днес полицията вече е успяла да извърши претърсвания на четири места в Монако, две в Белгия и едно в Лондон.
Хенротай е агент на футболисти като Тибо Куртоа, Яник Ферейра Караско и Кевин Миралас. Преди това той също така представляваше Ромелу Лукаку и Даниел ван Буйтен.
- Селтик изрази съболезнованията си след смъртта на клубна легенда
- Арестуваха Тоуни заради сбиване в бар
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]