Рууни реши да се заеме с алкохола
Бившият капитан на националния отбор на Англия и Манчестър Юнайтед Уейн Рууни се отказа от пиенето, за да спаси брака си.
Напомняме, че по-рано през август Рууни подписа 18-месечен договор с Дарби. Уейн официално ще се присъедини към клуба от Чемпиъншип през януари, след като завърши сезона с ДС Юнайтед в МЛС.
Завръщането в родината е една от стъпките на Уейн да спаси брака си с Колин. Вече няколко години семейство с четири деца е застрашено от разпад.
Също така, според The Sun, Рууни е наел специален консултант по семейните отношения и е решил да се занимава с употребата на алкохол.
"Уейн пиеше доста в Щатите и това създаде проблеми с Колин. Изглежда, той се самоунищожаваше, пиейки вкъщи късно през нощта.
Сега, като се върне в родината си през октомври, той иска да поправи това. Той иска да започне от нулата, а също така знае, че отказът от пиене ще бъде от полза за всички тях.
Колин също го убеди да спре да пие, но по това време той не я слушаше“, цитира изданието свой източник.
- Тежки обвинения срещу Дейвид Съливан след разследване на BBC и The Times
- Тръмп бе освиркан по време на финала в НБА, но отрече негативната реакция
- Добри новини за Ериксен: Датчанинът е в съзнание след инцидента срещу Украйна
- Специален мач на Мондиал 2026 предизвика напрежение между ФИФА, Иран и Египет
- Хамес поправи гафа си: изпрати лично съобщение на дъщерята на президента на Колумбия
- Скандал в Колумбия: Хамес е обвинен, че е пренебрегнал дъщерята на президента
- Нойер гради бизнес империя за милиони извън футбола
- Почина легенда на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]