Бивш шеф на ФИФА трябва да плати 79 милиона долара
Бившият вицепрезидент на ФИФА и президент на КОНКАКАФ Джак Уорнър бе осъден да заплати 79 млн. долара, след като отказа да оспори във вторник гражданския иск от 2017, според който той е присвоил милиони долари от КОНКАКАФ.
Бившият вицепрезидент на ФИФА е обвинен във взимането на рушвети от сделки за медийни права на КОНКАКАФ и взимането на подкупи за подписването на гласове на ФИФА за домакинството на Мондиал 2010, дадено на Южна Африка.
Уорнър е с доживотна забрана да упражнява футбол.
- Почина легендарният австралийски тенисист Малкълм Андерсън
- Фенове на Барселона по погрешка замеряха с камъни автобуса на собствения си отбор
- Бащата на Ханзи Флик е починал часове преди Ел Класико
- Интер Маями придоби дял в компанията за хранителни добавки IM8
- Ромарио заведе новата си приятелка в Париж
- Борнемут отстрани Алекс Хименес след скандал с непълнолетно момиче
- Реал Мадрид потвърди травмата на Валверде, халфът пропуска Ел Класико
- Дани Алвеш събра 35 000 души като евангелски проповедник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]