Валери Божинов пак стана ерген
Доскорошната половинка на бившия играч на Левски Валери Божинов - Биляна Дол излезе с официално съобщение на профила си в "Инстаграм“, с което обясни за края на връзката си с българския футболист. Сръбкинята разкри за саможертвите, които е направила заради любовта си към Божинов и накрая му пожела всичкото щастие на света.
"С Валери вече не сме заедно. За съжаление, настъпи краят на нашето общо пътуване, което мнозина определяха като мечта. Дадох най-доброто от себе си, за да бъда най-добрата партньорка, тъй като му помогнах да съживи кариерата си, да стане по-добър родител, да подобри отношенията с майка си и бившата си съпруга, както и самият той да се чувства щастлив и пълноценен.
Бях до него, когато падаше и когато се опитваше да се върне на върха... и дори в Китай бях до него. Явно това не беше достатъчно и неговите нагони бяха по-силни. Не става въпрос, че съм преставала да го обичам, но неговите болни инстинкти и желанието да ги осъществи ме нараниха като жена... Желая му всичкото щастие в живота, но повече няма да намери друга жена, която да го обича и подкрепя като Биляна Дол. Край!“, написа Биляна.
Първият коментар под публикацията е именно на Валери Божинов, който на сръбски е написал: "Благодаря ти за всичко“.
- Естер Експосито отвърна на критиците: Феминизмът не означава да спреш да танцуваш
- Изследване откри връзка между политическите възгледи и предпочитанията към Меси или Роналдо
- L'Equipe отстрани водеща след критики към Доку по време на Мондиал 2026
- Холанд обърка Мерилин Монро със Сидни Суини и разсмя всички
- Мистериозен момент в ефира на DAZN: Кенче с газирана напитка се придвижи само по масата
- Президентът на футболната федерация на Бразилия е заподозрян в корупция
- Кралят и кралицата на Нидерландия празнуваха с футболистите на Кюрасао след историческото равенство
- Бразилски фен облече статуята на Роки с фланелка на Аржентина, за да донесе лош късмет на световните шампиони